Miejsce: Technologia Internet NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANA STRONA INTERNETOWA: YAHOO

NAJCZĘŚCIEJ ODWIEDZANA STRONA INTERNETOWA: YAHOO

Fot: Coolcaesar en.wikipedia CC-A 3.0

Najczęściej odwiedzaną stroną internetową (na podstawie rankingu wejść Alexa) jest Yahoo – yahoo.com. Oficjalna nazwa serwisu pochodzi od frazy "Yet Another Hierarchical Officius Oracle" co oznacza kolejny zhierarchizowany system zarządzania bazą danych.Jest jednym z największych serwisów internetowych na świecie, posiada wersje w kilkunastu językach. Główna siedziba serwisu znajduje się w Sunnyvale mieście kalifornijskim w Stanach Zjednoczonych. Jego twórcami są David Filo i Jerry Yang, rozpoczęli oni swoją działalność w 1994 roku od porządkowania swoich dokumentów znalezionych w Internecie za pomocą wyszukiwarki AltaVista.

W 2008 roku Microsoft złożył ofertę zakupu serwisu, jednak zarząd Yahoo odrzucił ją, a w tym samym roku nawiązał współpracę z firmą Google. Współpraca opierała się na sprzedaży reklam na stronach serwisu Yahoo. W serwisie tym, internauta może korzystać z takich usług jak: czat, blog, poczta elektroniczna i komunikator internetowy, radio internetowe, działy informacyjne, wyszukiwarka i katalog internetowy oraz hosting.

PAZOR

 


Reklama

Naszym Klientom oferujemy profesjonalną opiekę i doradztwo oraz pomoc w realizacji najtrudniejszych usług z zastosowaniem najnowszych technologii. oferta Na życzenie Klienta dokonujemy audytów czystościowych, w celu zapoznania się z jego problemami i oczekiwaniami oraz oferujemy pomoc w optymalizacji ponoszonych kosztów.

Lift Service to lider w swojej branży. konserwacja wind Współpracując z nami, na pewno się nie zawiedziesz.

Oferujemy drewno klejone, bale profilowane oraz drewno konstrukcyjne. http://www.emgdrewnoklejone.pl/ Najniższe ceny na rynku.